חזון

על מנת להבטיח עסקה הוגנת, ראויים שני הצדדים לעסקה לקבל:

שרות מקצועי מלווה בידע ובניסיון רב, שרות אמין והוגן לכולם,

והבטחה לסודיות מלאה – לפני, בשעת ואחרי השלמת העסקה

אתכם ובעזרתכם נוכל להפוך כל חלום למציאות

אודותינו

ד"ר אפרים כדורי

מנכ"ל

יליד ירושלים 1951. השכלה: ד"ר לכלכלה ומנהל עסקים. מרצה באוניברסיטת בן גוריון בתחום כלכלה וניהול. בעל ניסיון מגוון של 35 שנים בהקמה ארגון וניהול של עסקים בישראל ובארצות הברית. בעבר ניהל פרויקטים שונים, בארץ ובחו"ל. כיהן ועדיין מכהן בתפקידים בכירים בעסקים ובצבא (סא"ל במיל.) וכדירקטור בחברה ציבורית ובחברות פרטיות. מייעץ לעסקים, מכין וממצב חברות לקראת מכירה או מיזוג, ומחבר בין מנהלים בכירים לחברות. מייסד ובעלים של "כדורי עסקים".

טופז גסנר

כלכלנית ויועצת עסקית, בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים MBA, בהצטיינות, ובנוסף בעלת תואר שני במשפטים בהצטיינות.
דוקטורנטית למנהל עסקית, התמחות בזכיינים. בעלת תעודת דירקטורים ומסייעת לדירקטורים בניהול חברות.

מתמחה בניתוח פיננסי וביצירת מודלים מבוססי BI, המסייעים למנהל החכם לקבל אחת לרבעון, תמונה ברורה ועדכנית על העסק, תובנות ומסקנות לצמיחה והגדלת רווחיות העסק.

רותי שיש שם-טוב

ילידת צפת שנת 1966. למדה מדעי ההתנהגות וחינוך אוניברסיטת בן גוריון. בעלת ניסיון רב בהקמה וניהול פרויקטים. עסקה שנים רבות בתחום משאבי אנוש וכח אדם, בעלת עסק בתיווך נדל"ן.

אילנה בלכר

אשראי ומימון בנקאי

תושבת פתח-תקווה, 1953. בוגרת כלכלה ומנהל עסקים לתואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן, מנהל עסקים לתואר שני באוניברסיטת דרבי. בעלת 25 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בנקאי, בין השאר: מנהלת סניף ר"ג, מנהלת מחלקת אשראי של בנק אמריקאי ישראלי, אחראית על האשראי במנהלת אזור המרכז של בנק הפועלים (12 שנים). משמשת כדירקטור בחברה ציבורית. אילנה פועלת לקידום עסקים במסגרת קרן ההלוואות בערבות מדינת ישראל.

מדוע כדאי לעבוד איתנו?

יותר סיכויים להצלחה

35 שנות ניסיון בשוק הישראלי ובחו"ל, מאפשרים לבחון את "האדם מאחורי העסק" ואת אמינות של העסק ושל האדם. אדם או עסק שאינם מתאימים, לא יוצעו על ידנו.​

חיסכון בזמן

מאגר הנתונים שלנו מאפשר להתמקד ישירות בנישת השוק הרלבנטית לחסוך זמן יקר.

אנונימיות בפרסום

הפרסום תחת מספרי הטלפונים שלנו חוסך ממך טלפונים רבים של טרדנים ושיחות סרק. הסינון הענייני יעשה על ידינו. בנוסף, נחסכת ממך חשיפה מפניי קונקורנטים, ספקים, לקוחות- וגורמים נוספים אשר לא רצוי שיידעו על כך שהעסק שלך עומד למכירה.

שמירה על דיסקרטיות

המחויבות כלפייך היא לחבר אותך לעסקים ו/או למשקיעים, תוך שמירה מוקפדת על דיסקרטיות מלאה.​

IBBA

IBBA הינו ארגון הבינלאומי גדול, המאגד בתוכו "יזמי עסקים" מארה"ב ומרחבי העולם. במידת הצורך אנו יכולים לפנות אל החברים במדינות ובערים בהם הם יושבים.

צרו קשר עוד היום ונכוון אתכם לעסקה הבאה שלכם